Indiańskie forum

Forum o Indianach
Dzisiaj jest 18 lipca 2018 18:29

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
ananau
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 24 czerwca 2007 12:49 
User

ja mam 2 plytki ALBORADY :) :D

Na górę  || 

Bot Reklamowy Reklama

Alope
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 24 czerwca 2007 13:42 
User

może mogłabyś się nimi podzielić :D ??

todos juntos vamos a vivir.

Na górę  || 

ananau
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 24 czerwca 2007 14:00 
User

ok. oto link gdzie mozna sciagnac
http://perump3.blogspot.com/2007/03/alborada.html
i 2 link
http://perump3.blogspot.com/2007/06/alborada.html
MILEGO SLUCHANIA :D :)
jesli jakies problemy ze sciaganiem doradze

Na górę  || 

Alope
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 24 czerwca 2007 16:13 
User

Dzieki :D

todos juntos vamos a vivir.

Na górę  || 

MATEUSZ
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 24 czerwca 2007 21:13 
Administracja
Awatar użytkownika

Ja tak z racji spokojnego sumienia i tak dla pewności zdanie administracyjne:

Wypowiedzi osób na forum są ich sprawą i ja jako administrator nie biorę za nie żadnej odpowiedzialności prawno/karnej.
Generalnie chodzi mi o wymianę plików mp3 i avi.

To tyle jeśli chodzi o mnie. zakładam że rozumiecie dlaczego to piszę :D

Na górę  || 
 Wyświetl profil My Galeria Zdjęć WWW  
Anka-suomi
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 24 czerwca 2007 22:17 
User

Mateusz, ja dla spokojnego sumienia powiem tylko, że administrator forum bierze odpowiedzialność za wszystko co znajduje się na jego forum/serwerze/stronie itd/itp ;) Tak jak właściciel strony, host serwera itd...
Skoro już jesteśmy przy tym temacie to nie tylko mp3 i video ale też wszelkie teksty które pojawiają się tu na zasadzie "ctrl C" "ctrl V" bez podania źródła podpadają pod plagiat.
Oczywiście istnieją w dokrtynie poglądy odmienne [czyt. bardziej liberalne], ale jeśli trzymamy się tak restykcyjnego ujęcia jakie prezentuje polska policja ostatnimi czasy to mam rację ;)

Na górę  || 

MATEUSZ
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 25 czerwca 2007 13:09 
Administracja
Awatar użytkownika

Anka-suomi pisze:
Mateusz, ja dla spokojnego sumienia powiem tylko, że administrator forum bierze odpowiedzialność za wszystko co znajduje się na jego forum/serwerze/stronie itd/itp Tak jak właściciel strony, host serwera itd...

2 miesiące temu byłem wzywany do podobnej sprawy na komende w Jaworznie. I nie jestem zmuszony odpowiadać za Wasze wypowiedzi :D

oczywiście zawsze bronie racji przedstawianych na forum ale nie przykładam ręki jako administrator do wymiany plików. to są tylko linki i z plikami nic wspólnego nie mam. :D

Na górę  || 
Revan
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 25 czerwca 2007 16:18 
User

'Sunqunchikpy Otavalo' - brzmi jakby na festynie cygańskim :D
Ta druga płyta lepsza, ale poza czymś co się ukrywa pod nazwą 'Alborada - Track13' wszystko mam, nawet w lepszej jakości.
Cytuj:
2 miesiące temu byłem wzywany do podobnej sprawy na komende w Jaworznie. I nie jestem zmuszony odpowiadać za Wasze wypowiedzi Very Happy

Można wiedzieć o jakie pliki chodziło? Nie widziałem na forum jakiś specjalnych linków do chronionych prawem plików stąd moje zdziwienie i ciekawość. :roll:

Na górę  || 

ananau
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 26 czerwca 2007 13:05 
User

MATEUSZ
nie bardo rozumiem o co chodzi z ta wymiana plikow. jesli ktos cos znalazl na necie, to czemu nie moze sie podzielic z innymi gdzie to znalazl. przeciez to nie on umiescil te pliki. pozatym maja miejsce goresze plagiaty. osobiscie nie widze w tym nic zlego, o co tyle szumu? PS. jak dobrze mi sie zdaje administrator ma prawo usuwac wypowiedzi obrazliwe itp, wlasciwie moze usuwac niemal co uzna za niewlasciwe :shock: :shock: :lol:

Na górę  || 

MATEUSZ
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 26 czerwca 2007 21:43 
Administracja
Awatar użytkownika

ananau pisze:
wlasciwie moze usuwac niemal co uzna za niewlasciwe

tak. dlatego kiedyś w powiadomieniach o usunięciu wiadomości był powód: "admin miał taki kaprys" :D

zdanie napisałem tylko tak dla pewności. oczywiście wymiana linkami niczym nie grozi jednak widząc ostatnie działania policji wole dmuchać na zimne. (oby nigdy nie było takich problemów na forum)

Revan pisze:
Można wiedzieć o jakie pliki chodziło? Nie widziałem na forum jakiś specjalnych linków do chronionych prawem plików stąd moje zdziwienie i ciekawość

sprawa nie dotyczyła naszego forum. głównym powodem wezwania były pewne obrazki i właśnie mp3, na pewnym forum. jednak przy okazji pogadałem z funkcjonariuszem i co nieco się dowiedziałem.

Na górę  || 
Pokahontas
 Tytuł: wakacje
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 22 sierpnia 2007 21:54 
User

witam wszystkich uzytkownikow.
wlasnie w zeszly czwartek spedzalam czas na wakacjacz w Dabkach trafilam na wystep ulicznycz grajkow .ich repertuar i horeografia byla powalajaca, fantastyczna,czulam sie w ich swiece w swiecie Indin .moje marzenie to zorganizowac zjazd dla wszystkich fanow killkudniowy latem gdzies nad morzem i podzielic sie odczuciami przy suchaniu tej pieknej muzyki . Dla mnie to artysci lepsi niz Cyganie a oni maja co roku swoj zjazd w Ciechocinku . Sprobujmy razem wywalczyc w telewizji programu 2 aby byla tez sponsorem i organizatorem takich imprez tego typu muzyki .

Na górę  || 

siuxowie
 Tytuł: Re: Czy wiecie coś o zespole Alborada??
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 20 października 2007 21:03 
User

Indianka_i pisze:
Od niedawna słucham muzyki pewnego Indiańskiego zespołu z Peru nazywa sie on Alborada. Bardzo podoba mi sie ta muzyka, a jest zbłiżona do ulicznych grajków. Kto od kogo odgapia?? :wink: No nie ważne, ale bardzo podobaja mi sie ich piosenki ale nie mam o nich dużo wiadomości jeśli wiecie cos o ich zespole, piosenkach to prosze zawiadomcie mnie w razie wypadku jesli wam sie chce to wejdzcie na http://www.indiankai.blog.interia.pl i zostawcie adres kontaktowy lub piszcie na tym forum z góry dzienkuje :P

mnie tez sie podoba ta muzyka. szukalam w intenecie szy nie da sie tego jakos sciągnąc ale mi sie nie udało. czy może wiesz czy da sie jakoś ściągnąc piosenki tego zespołu?? dzieki

Na górę  || 

ItsMeOnly
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 20 października 2007 22:57 
User

Kiedys bylo, siuxowie, takie forum na ten temat- policjanci przyszli i aresztowali wlascicela...

Najlepsza metoda na sciagniecie muzyki jest sciagniecie plyty do Polski, np. z Amazon.de czy Amazon.co.uk (do wyboru)....

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 21 października 2007 16:12 
User

aha. dzieki. ale ja nie mam nic z tym forum wsplnego. pierwszy raz o ty słysze

Na górę  || 

Indianka_i
 Tytuł: Re: Czy wiecie coś o zespole Alborada??
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 04 czerwca 2008 15:19 
User

jak ściągnąc za darmo jakąs muzyka np. alborady: Wiec mozecie wejsc na http://www.wrzuta.pl poszukac jakies piosenki a potem na http://www.pobierz-wrzuta.pl i wpisujecie link i sie wam sciąga spoko nie??

Na górę  || 

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]