Indiańskie forum

Forum o Indianach
Dzisiaj jest 21 stycznia 2018 18:15

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
DarekK
 Tytuł: Opanujcie sie
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 30 sierpnia 2007 10:33 
User
Awatar użytkownika

Dziewczyny, dajcie sobie na wstrzymanie! Czytam od jakiegos czasu te wasze wypowiedzi i naprawde, szczerze -nie wiem, smiac sie czy plakac?! Fascynacja - fascynacją, Idnianie, muzyka, stroje, kolory - to dziala, oczywiscie, neiktorzy sie na to lapia w ten czy inny sposob, inni chca zawrzec "przyjaznie", inni popatrza, posluchaja i pojda dalej, kupia plyte, moze z czasem wroca i zaczna szukac czegos innego niz plycizna - najczesciej - prezentowanych utworow i zachowan.

Fascynacja - to tylko mi przychodzi do glowy odnosnie grajkow na ulicach (sorry, ale trzeba czasem jakos uogolnic)

Glupota i naiwnosc - przychodzi mi do glowy widzac zachowania niektorych osob

Polskie piekielko - cos sie stalo, z naszej winy/glupoty/niewiedzy - i wszystkim dookola trzeba o tym opowiadac, zeby, dla dobra spoleczenstwa - nikt nie przejechal sie juz po takich okropnych ludziach. Do tego pojechac po nazwiskach, zjechac z gory na dol, bo to oni sa winni, a my, biedne, nie wiedzialysmy nic o ich zyciu. I teraz trzeba dopier...znaczy, obsmarowac, a kazdy ma wieksza wiedze od poprzedniczki.

Wiecie co - to mialo byc - zgodnie z tematem - o ulicznych GRAJKACH (nota bene - czego mozna sie sporziewac po "grajkach" - SIC!), a nie o sprawach prywatnych, jakiekolwiek by one nie byly. Wezcie sobie piszcie o zlamanych sercach na priwie, ale nie zasmiecajcie forum. Zaraz beda glosy, ze na forum mozna pisac o wszystkim - ale czy na pewno o wszystkim warto i nalezy? Oczywiscie, kazdy sam decyduje co warto a czego nie warto robic. To moze najpierw warto sie zastanowic, czy WARTO - czy nie - isc za fascynacja, ktora moze skonczyc sie realna i zyciowa, osobista - mzoe nie tragedia, ale problemami? Zalatwiajcie swoje prywatne sprawy miedzy soba, prywatnie, a nie na forum. Przy okazji - jacy Indianie (hihihihi!) obnosili-obnoszą się publicznie ze swoimi prywatnyumi sprawami? Przeciez, szanowne Gremium - to NIE WYPADA! A gdzie Wasze "kamienne indianskie twarze" i "wewnetrzna harmonia"?! - ironizuje, zeby nie bylo, ale...mam swoje ale, przeciez moge meic, co nie ;P

Myslicie, ze cos wnosi obsmarowywanie kogos na forum? Jakkolwiek - czy mowi sie prawde, czy sieje ploty - forum nie jest miejscem do wylewania osobistych, prywatnych pomyj. To Wasze zycie, Wasze problemy. Z Indianami, byc moze. Ale nie kazdy moze miec chec to czytac. Oczywiscie nie musze tego czytac, ale - Polacy maja zawsze jakies "ALE", wiec i ja mam swoje :)

Zalatwiajcie swoje prywatne sprawy prywatnie, miedzy soba, osobiscie, a nie zasmiecajcie forum. Zalozcie sobie kącik złamanych indianskich serduszek, bloga, strone - TYCH INDIAN NIE LUBIMY, cokolwiek.
Wezcie sie ludzie opanujcie!

"Zlamane Serce" pisze:

"Mam zlamane serce! Indianin mi je zlamal! A raczej polecial ze mna, ale nie wiedzialam w ogole, ze to sie dzieje i ze to jest latanie. Teraz polecial gdzies dalej i lata z moja przyjaciolka. A ja chyba jestem w ciazy. Ale nie wiem jak to sie w ogole stalo. Przeciez ja z nim tylko latalam, albo on ze mna. I co ja, biedna sierotka, mam teraz zrobic? Prosze, pomozcie! I nauczcie mnie latać! Ale tak, żebym nie musiała latać."

ZENADA.

PS. Uff uff! Ponioslo mnie, uff uff, juz sie opanowalem. No, a teraz czekam na atak, osobisty, personalny, na forum, na mnie,. Bo zlym czlowiekiem bardzo jestem :)

Polski Ruch Przyjaciół Indian http://www.indianie.eco.pl

http://etnoradio.pl - audycje indiańskie w każdy wtorek i niedzielę od 20:00

Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2007 11:02 przez DarekK, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
Bot Reklamowy Reklama

Newe
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 30 sierpnia 2007 10:48 
Administracja
Awatar użytkownika

ja sobie dałam na wstrzymanie jeśli chodzi o komentarze w tym temacie, bo brak mi cierpliwości, ale podpisuje się obiema rękami.

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
GG 
Justyna81518
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 30 sierpnia 2007 10:48 
User

Dobrze Darku! ale nam pojechałes po ambicji. Wzruszyło to nas szczerze :wink: bo WIESZ my mamy ambicje. Cóż jestes w końcu facetem niech żyje MĘSKA SOLIDARNOŚĆ.

Na górę  || 

DarekK
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 30 sierpnia 2007 10:51 
User
Awatar użytkownika

Justyna81518 - ty piszesz w temacie "Grajkow" czy zakladasz nowy watek? Bo jesli tak, to moze zaloz :)

----
Ja, szowinista alias sexista - moje pierwsze ja :)

Polski Ruch Przyjaciół Indian http://www.indianie.eco.pl

http://etnoradio.pl - audycje indiańskie w każdy wtorek i niedzielę od 20:00

Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2007 10:53 przez DarekK, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
Justyna81518
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 30 sierpnia 2007 10:53 
User

KOŃCZYMY SWOJE WYWODY NA POWYŻSZY TEMAT BO NIE WARTO... POLSKA JEST TAKIM DZIWNYM KRAJEM, W KTÓRYM DAJE SIĘ CZĘSTO SPOŁECZNE PRZYZWOLENIE NA CZYNIENIE ZŁA. NAJLEPIEJ MILCZEC. NIC WIEC DZIWNEGO ZE GWAŁCONE CZY MOLESTOWANE KOBIETY WSTYDZĄ CZY TEZ BOJĄ SIĘ ZGŁASZAĆ FAKTY, GDYZ BĘDĄ ZAWSZE GŁOSY ZE TO ONE PRZECIEZ SĄ WINNE I SAME SIĘ O TO PROSIŁY
NO CÓZ...CIĘZKO TO NAZWAĆ...ŻEGNAM

Na górę  || 

Biała Twarz
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 30 sierpnia 2007 11:13 
User
Awatar użytkownika

Ależ dziewczyny! Ja też jestem kobietą, a mimo to popieram Darka. Uważam, że ma rację! Cieszcie się, że napisał to tak łagodnie...
Więc jak mnie nazwiecie?

Pozdrawiam

''Chodzi o to, byś kroczył drogą dobrych i trzymał się ścieżek ludzi prawych'' (Przyp.2:20)

Na górę  || 

ae
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 30 sierpnia 2007 11:43 
Tłumacz
Awatar użytkownika

Justyna81518 pisze:
KOŃCZYMY SWOJE WYWODY NA POWYŻSZY TEMAT BO NIE WARTO... POLSKA JEST TAKIM DZIWNYM KRAJEM, W KTÓRYM DAJE SIĘ CZĘSTO SPOŁECZNE PRZYZWOLENIE NA CZYNIENIE ZŁA. NAJLEPIEJ MILCZEC. NIC WIEC DZIWNEGO ZE GWAŁCONE CZY MOLESTOWANE KOBIETY WSTYDZĄ CZY TEZ BOJĄ SIĘ ZGŁASZAĆ FAKTY, GDYZ BĘDĄ ZAWSZE GŁOSY ZE TO ONE PRZECIEZ SĄ WINNE I SAME SIĘ O TO PROSIŁY
NO CÓZ...CIĘZKO TO NAZWAĆ...ŻEGNAM

ostro, ostro.. co nie zmienia faktu, ze caly ten watek to jedna wielka "żenua". a mowic mozna wiele, tylko trzeba wiedziec jak... elegancji troche...

Na górę  || 

doti665
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 30 sierpnia 2007 13:14 
User

Nikt tu nie pisze o złamanych sercach, chyba, że czegoś nie doczytałam, ale ja osobiście mam dość wypowiadania się w tym temacie, ludzie tacy zimni są, a potem jest za późno... Może faktycznie trochę przesadziłysmy z tymi imionami, życiem prywatnym tego Indianina i opisywaniem tego tu na forum :wink:
Dla Was to nic.
Ale co Wy wogóle wiecie...

Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie Darka, bo on chyba troszeczkę niedopieszczony jest ;) Ale częściowo Cię popieram :D

Wolnym być, sobą być!

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  

Alope
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 30 sierpnia 2007 13:15 
User

Justyna81518 pisze:
Widzimy, że Ty jestes kolejną osobą z funclub'u tych "gwiazd".

Fanclubu nikt tu nie zakładał o ile mi wiadomo...Widzę, że z niektórymi osobami nie można rozmawiać o muzykach z Ameryki południowej nie wtrącając się w ich życie...A szkoda, bo chętnie bym się dowiedziała czy np. podobają się Wam ich występy, taniec (choć jest "nieindiański") lub przeróbki utworów takich jak "El condor pasa" czy "Peguche"...Jest wiele spraw, o których warto rozmawiać, ale Wy wolicie się wtrącać w ich życie...

DarekK pisze:
Myslicie, ze cos wnosi obsmarowywanie kogos na forum? Jakkolwiek - czy mowi sie prawde, czy sieje ploty - forum nie jest miejscem do wylewania osobistych, prywatnych pomyj. To Wasze zycie, Wasze problemy. Z Indianami, byc moze. Ale nie kazdy moze miec chec to czytac. Oczywiscie nie musze tego czytac, ale - Polacy maja zawsze jakies "ALE", wiec i ja mam swoje

Zalatwiajcie swoje prywatne sprawy prywatnie, miedzy soba, osobiscie, a nie zasmiecajcie forum. Zalozcie sobie kącik złamanych indianskich serduszek, bloga, strone - TYCH INDIAN NIE LUBIMY, cokolwiek.

Zgadzam się z Darkiem...
I już mnie tu nie ma...

todos juntos vamos a vivir.

Na górę  || 

Wiktoria
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 30 sierpnia 2007 14:17 
User

Do Alope: Chcialabym wiedziec na jakiej plycie moge znalesc ten utwor "Ponchito", bo bardzo mi sie poboda ! :roll:
Serdecznie dziekuje !

Na górę  || 

Dorotita6
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 30 sierpnia 2007 14:34 
User

Witam własnie wróciłam z Kołobrzegu i jestem zachwycona Indianami, którzy tam występowali. Przez prawie 2tygodnie nie opusciłam żadnego koncertu. Pierwszy raz zainteresowałam się tą muzyką i kulturą Indian, więc niezbyt wiele mam do powiedzenia na ten temat. Jedynie co to, że muzyka i taniec jest super! Chcę dowiedzieć się coś więcej na temat ich kultury. Kupiłam 3płyty i 1DVD codziennie słucham i ta muzyka działa na mnie niesamowicie uspokajająco i pozytywnie. Nie wiem co i czy Oni coś komuś zrobili mnie osobiscie wydają się sympatyczni. Bardzo podobał mi się taniec Tumi'ego. Oczywiście Waira też SUPER!!!

Na górę  || 

Alope
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 30 sierpnia 2007 15:32 
User

Wiktoria pisze:
Chcialabym wiedziec na jakiej plycie moge znalesc ten utwor "Ponchito", bo bardzo mi sie poboda !

Jest na płycie Imayra vol.3 "Inspiracion Andina" :D

todos juntos vamos a vivir.

Na górę  || 

Dorotita6
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 30 sierpnia 2007 15:57 
User

Czy ktoś może wie jak nazywał się zespół, który grał w Międzyzdrojach a potem w Kołobrzegu. W tym zespole sprzedawał płyty Indianin z Meksyku, który nie rozmawiał po polsku.
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH CHŁOPAKI, BYLIŚCIE ŚWIETNI!!! I SĄDZE, ŻE TO CO PISZĄ INNI TO NIE PRAWDA. Pamiętacie Padre??? :P

Na górę  || 

MałaStopa
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 30 sierpnia 2007 16:44 
Wiecie co, właśnie przez tego typu "genialne" wątki i posty, ludzie którzy naprawdę mają wiele do powiedzenia w temacie Indian, odchodzą z tego forum. I nie zdziwię się, jak odejdzie ich więcej. Głupota odstrasza, drodzy państwo. Wiele osób zagląda tu, żeby się czegoś ciekawego i mądrego dowiedzieć, ale jak widzi "po raz sto dwudziesty" tę "gorącą dyskusję" , to zapewne mu się odechciewa wszystkiego.
Czasem chciałoby się coś ciekawego napisać, czymś się podzielić na forum. Ale po co, skoro za moment nastąpi zalew postów na temat Ekwadorczyków (?)udających Apaczów i wszystko przykryje?
Ja nie wiem, nie można zablokowac tego tematu? Usunąć go, zamienić na temat dotyczący np. samej muzyki tych grajków, skoro jest aż tak podziwiana?
Brakuje na tym forum jeszcze "kolejnego wcielenia lakockiego wojownika" i juz naprawdę będzie niezły komplecik. Ale resztka osób, które jeszcze mają cos sensownego do powiedzenia, podziękuje wtedy na pewno za uwagę.

Na górę  || 

Newe
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 30 sierpnia 2007 16:50 
Administracja
Awatar użytkownika

Dobra, dość tego. Temat przenoszę do śmietnika - tam pobędzie jeszcze tydzień i zniknie. Kolejne posty dot. "wspaniałych, przystojnych boliwijskich Indian " będą USUWANE. Napiszę jeszcze stosowny temacik w tej sprawie.
Pozdrawiam

EDIT

Albo nie. mam lepszy pomysł.
Temat zostanie zablokowany a do nazwy zostanie dodany mały komentarz.
No i jeszcze kilka słów dopiszę.
zobaczycie z resztą...

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
GG 
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]