Indiańskie forum
http://indianie.info/

Cannabis Culture
http://indianie.info/viewtopic.php?f=62&t=52066
Strona 1 z 1

Autor:  Nadao [ 09 marca 2017 12:29 ]
Tytuł:  Cannabis Culture

Cannabis uzależnienie, jak każde inne uzależnienie, powoduje zmiany w zachowaniu człowieka. Większość ludzi, którzy stają się uzależnieni od marihuany mają problemy z depresji i niskiej samooceny. Przez palenie marihuany, czują się bardziej nieskrępowany i ich nastroje są również poprawie. Ze względu na wspaniałych uczuć związanych z paleniem marihuany, ci ludzie kończą się uzależnić go. gclub

Uzależnienie od marihuany może być równie szkodliwe jak inne uzależnienia. Gdy skutki zioła słabnie, osoba doświadcza tego niekontrolowany pęd znowu palić marihuanę, aby odzyskać utraconą uczucie. Wkrótce będzie można poczuć się jak nie jesteś w stanie osiągnąć wszystko, jeśli nie jesteś pod wpływem marihuany. Zaczniesz konieczności zmiany nastroju, uczucie euforii jedną chwilę i przygnębiony następnego. Oprócz nich uzależnionych konopi również wyświetlać zachowanie jak znika na wiele godzin, leżąc o tym, gdzie one były i kradzież pieniędzy, aby kupić marihuanę.

Leczenie uzależnienia od konopi wymaga interwencji. W większości przypadków, członek rodziny lub bliski przyjaciel byłby ten, który zorganizuje dla osoby, aby przejść do ośrodków rehabilitacyjnych. Jest to bardzo rzadko, że narkomani konopi by dobrowolnie poddać się leczeniu. W centrum rehabilitacji, uzależnienie od konopi jest traktowany poprzez doradztwo i leki, jeśli to konieczne. Etap wycofania jest najtrudniejsze, ponieważ jest to czas, kiedy organizm wraca do swoich normalnych funkcji.

Ludzie, którzy ukończyli leczenie w ośrodkach rehabilitacji uzależnienia od konopi są najbardziej narażone na nawrót choroby, ponieważ ich osobowości pokazuje słabość do substancji roślinnej. O ile zachowanie ulega zmianie, można oczekiwać, większość z tych ludzi po raz kolejny podnieść nałogu marihuany, jak tylko wyjść z odwyku.

Jeśli masz znajomego, który jest widoczny uzależnienie od marihuany, można spróbować hipnoterapii przed odwołaniem się do ośrodków odwyk. Nie było dowodów, że hipnoza jest skuteczna w leczeniu uzależnień, lęków i fobii poprzez oddziaływanie na podświadomość.

:D :D
Gclub

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/