Indiańskie forum

Forum o Indianach
Dzisiaj jest 20 sierpnia 2018 18:21

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 190 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
MATEUSZ
 Tytuł: Dzieńdobry
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 13 maja 2005 22:28 
Administracja
Awatar użytkownika

W tym temaciem można napisać kilka słów o sobie. temat troszke spóźniony ale myśle że osoby które sie już zalogowaly też się wpiszą :D

Na imie mam Mateusz. (jak widać) Studiuje europeistyke w WSZIM w Sosnowcu. Indianami interesuje sie od (wstyd mówić). Mam 22 lat mieszkam w Jaworznie (woj śląskie) Jestem administratorem tego forum.
Oprócz tematyki indiańskiej interesuje się komputerami i wszystkim co z tym związane.
Oto adrsy moich innych stron:
http://naszapierwsza.w.interia.pl - strona troszke grafika do du.. ale niestety grafikiem nie jestem
http://members.lycos.co.uk/mateuszpi/forum/ - forum komputerowe
Założylem również portal pod adresem http://members.lycos.co.uk/mateuszpi/portal/ ale jest raczej ubogi z braku czasu.
Serdecznie zapraszam.

Mała modyfikacja.
Zostały zmienione adresy do moich stron.
Kolejna modyfikacja
Zmieniłem wiek na aktualny :D

Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2006 13:44 przez MATEUSZ, łącznie zmieniany 5 razy

Na górę  || 
 Wyświetl profil My Galeria Zdjęć WWW  
Bot Reklamowy Reklama

Newe
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 17 maja 2005 19:20 
Administracja
Awatar użytkownika

Nie pozostawię tego działu pustego ;)

Na imię mam Marysia, mam lat 17, mieszkam w Lublinie.
W chwili obecnej chodzę do XXIV LO w Lublinie do kl. matematyczno-informatycznej. Moim ulubionym plemieniem jest plemię Szoszonów ale z chęcią poznaję inne kultury Rdzennych Amerykanów.
Prowadzę stronę o Indianach oraz Lubelskim Kręgu Przyjaciół Indian http://www.trzypiora.friko.pl i wraz z Mirrow o Szoszonach http://www.szoszoni.friko.pl
Niech to narazie wystarczy, bo nie lubię o sobie pisać ;)

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
GG 
BISON
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 18 maja 2005 17:57 
User
Awatar użytkownika

Hello!
Możesz mnie poznać i nawet zobaczyć :lol: na stronie: http://assiniboine.republika.pl/omnie.htm
Pozdro

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
MATEUSZ
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 18 maja 2005 18:07 
Administracja
Awatar użytkownika

Witam dwoje odważnych i zapraszam reszte wkońcu jest tutaj już kilku użytkowników. BISON zaskoczyłes mnie gratuluje takiego dorobku. Tylko moze popraw jakość zdjęć bo troszeczke niewyraźne.

Na górę  || 
mika
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 18 września 2005 2:10 
User
Awatar użytkownika

Witam serdecznie starych i nowych znajomych. Tutaj jestem Miką, ale poza tym funkcjonuję równolegle jako Lucyna i Marysia (od wyboru do koloru :wink: ). Lat 28, stateczna mężatka, wspaniała matka, doskonała bibliotekarka, genialna... Uff... Rozpędziłam się :D .
Wokół "indiańskości"orbituję od... no dekada już minęła, a jak to przy orbitowaniu bywa - raz jestem bliżej, raz dalej, generalnie - zawsze w pobliżu.
Mam nadzieję odwiedzać forum jak najczęściej, bo zdaje się, że warto.
Pozdrawiam serdecznie.
P.s. Zapomniałam dodać, że wbrew pozorom jestem skromna :wink: .

Na górę  || 

MATEUSZ
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 18 września 2005 12:47 
Administracja
Awatar użytkownika

Witamy i zapraszamy

Na górę  || 
Mirrow
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 02 października 2005 15:25 
User
Awatar użytkownika

Witam wszystkich serdecznie :) Powiem szczerze, że nie nawidzę takich tematów ;P hehe

Mieszkam w małym mieście pod Wrocławiem - w Brzegu Dolnym. Na świecie pojawiłam się w 1987 roku, więc jestem już nieco stara ;P (wiem, przesadzam, ale ja zawsze przesadzam ;) hehe). Poza tym jak chcecie wiedzieć coś więcej o mnie to zapraszam w me skoromne cybernetyczne progi - http://mirrow13.w.interia.pl/ , a jeśli informacje tam zawarte nie będą was satysfakcjonować to możecie zawsze do mnie napisać - e-mail, tlen lub GG :)

Pozdrawiam,
Mirrow :)

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  

misham
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 04 października 2005 7:28 
Tłumacz

Sie macie ludzie!
Mam na imię Michał i bliskim nam tematem interesuję się już dosyć długo. (dekada minęła już kilka lat temu). W szczególności interesuje mnie literatura i filmy dotyczące indian, ale zajmuję się również ich duchowością i przekazami ustnymi (legendy i mity).
Ostatnie kilka lat mieszkałem w Lublinie, ale obecnie razem z żonką mieszkamy w Kraśniku (ok50km na pd od Lublina).
"Dzieńdobry" zakończę stwierdzeniem, że chętnie pomogę osobom zainteresowanym tym, co jest mi bliskie. Jeśli więc chcecie zagłębić się w twórczość rdzennych amerykanów lub jakiś inny bliski mi aspekt ich kultury, piszcie a ja na miarę swoich skromnych możliwości postaram się pomóc.

Na górę  || 

shunkaha
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 30 października 2005 23:32 
User
Awatar użytkownika

Mam na imie Magda, mam 25 lat (swiezutko po obronie mgr) mieszkam w Jaworznie, indianami interesuje sie odkad pamietam, jednak w wieku 14 lat porzuciłam pasje na rzecz psychologii. Był krótki moment w wieku 16 lat ze zaczełam reaktywowac dawne zapedy (dzieki przypadkowemu nacieciu sie na Kaprysa od którego kupywałam ksiazki i z zapartym tchem słuchałam o zlotach) niestety kontakt sie urwał a i wtedy nie bardzo widziałąm mozliwosci rozwijania zainteresowan. Moze teraz sie uda?
do zobaczenia na Pow Wow

Na górę  || 

MATEUSZ
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 31 października 2005 13:55 
Administracja
Awatar użytkownika

witam jaworznianke :D
Ciesze się że tutaj jesteś bo o jaworznianach czytałem sporo dobrego :D
Zapraszam do czynnego uczestnictwa w życiu forum.

Na górę  || 
Alex
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 31 października 2005 16:57 
User

dopiero poznaje strone i mam troche problemów jak ją obsługiwać długo tu już jestes

[ Dodano: Pon 31 Paź, 2005 ]
MATEUSZ jak długo tu juz jesteś?

Na górę  || 

MATEUSZ
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 31 października 2005 17:05 
Administracja
Awatar użytkownika

Alex pisze:
dopiero poznaje strone i mam troche problemów jak ją obsługiwać

Jeśli nie jesteś pewna jak obsługiwać forum to proponuje przeczytać FAQ najdujace sie na forum. Są tam opisane podstawowe możliwości forum.
Podrugie polecam przeczytanie regulaminu tego forum. Dzięki temu obejdzie się bez niepotrzebnych problemów :D
FAQ - http://www.indianie.w.activ.pl/phpBB2/faq.php
Regulamin - http://www.indianie.w.activ.pl/phpBB2/v ... c.php?t=20
Witam i zapraszam do pisania.

Alex pisze:
długo tu już jestes

Jeśli chodzi o mnie :D to jestem tutaj już sporo czasu :D Bo tak od: 29.4.2005 :D
a tak na serio to założyłem to forum :D

Na górę  || 
Alex
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 31 października 2005 17:17 
User

Mam na imię Ola ukończyłam studium medyczne Obecnie jestem studentką Akademi Medycznej w Białymstoku interesuje się od zawsze kulturą indiańską ale od niedawna wiem o waszej stronie zbieram filmy i muzykę indiańską Zawsze zbierałam materiały w pojedynkę i ucieszyłam gdy dowiedziałam się ze was jest az tylu, ze nie jestem sama W przyszłości chciałabym pojechac na misje i pracowac w rezerwatacie jako personel medyczny z tego też powodu szukam kontaktu z wami by czynie brac udział waszych rozmowach i spotkaniach wyjazdowych

[ Dodano: Pon 31 Paź, 2005 ]
bardzo mi się podoba Twoja strona jest łatwa w obsłudze i nieskomplikowana

Dziękuje ale prosze o przestrzeganie regulaminu bo zaczne rozdawać ost ! MATEUSZ

Na górę  || 

Agni
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 23 listopada 2005 18:19 
User

Nazywam się Agnieszka. Mam 21 lat. Mieszkam w Sopocie. Studiuję na 2 roku zarzadzania na PG. Indianami interesuje się od niedawna. Moim ulubionym plemieniem są Irokezi. Chciałabym dowiedzieć się więcej na temat ich kultury i zwyczajów.

Na górę  || 

sts
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 08 stycznia 2006 14:28 
User
Awatar użytkownika

:mrgreens: witam wszystkich uzytkownikow tego forum i mam nadzieje na owocna wymiane mysli
pozdrawiam sts :lol:

Na górę  || 

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 190 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]