Indiańskie forum

Forum o Indianach
Dzisiaj jest 15 grudnia 2017 0:55

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Newe
 Tytuł: XXXIV Zlot PRPI
Źródło: http://www.sioux.pl/2,O-mnie.html
PostWiadomość wysłana.: 12 maja 2010 0:00 
Administracja
Awatar użytkownika

XXXIV Zlot PRPI

Odbędzie się w Studziankach koło Wasilkowa nad rzeką Supraśl w dniach 24.VII. - 30.VII

Organizatorem zlotu jest Mirosław Bogusz "SIOUX" z Białegostoku
.Wszelkie dodatkowe informacje, oraz projekty programu Zlotu proszę ustalać telefonicznie z Organizatorem tel. 602 426 339

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
GG 
Bot Reklamowy Reklama

Newe
 Tytuł: Re: XXXIV Zlot PRPI
Źródło: http://www.sioux.pl/39,XXXIV-Ogolnopolski-Zlot-Przyjaciol-Indian
PostWiadomość wysłana.: 23 maja 2010 19:19 
Administracja
Awatar użytkownika

kolejna aktualizacja

http://www.sioux.pl/39,XXXIV-Ogolnopols ... ndian.html

Cytuj:
XXXIV Ogólnopolski Zlot Przyjaciół Indian rozpocznie się 24.VII.2010 o godz. 18.00 i trwać będzie przez kolejnych 7 dni. Planowane miejsce zlotu zostało przeniesione ze względu na panująca aurę w okolice miasta Supraśl na miejsce zwane Pólko. Dojazd do Obozu znajduje się na trasie Białystok-Supraśl. Dojeżdżając prawie do Supraśla skręcamy w lewo w leśną drogę i po około 1.5 km znajdujemy się na miejscu nad brzegiem rzeki Supraśl.
Organizatorem Zlotu jest Mirosław SIOUX Bogusz z Białegostoku. Wszelkie dodatkowe informacje, oraz projekty programu Zlotu proszę ustalać telefonicznie (602 426 339) z Organizatorem

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
GG 
alfatech
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 23 czerwca 2010 15:40 
User

Witam!
Czy na taki zlot może każdy przyjechać ,chociaż na kilka godzin ?

Pozdrawiam
Tomek

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  

mariuszsz76
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 24 czerwca 2010 13:58 
User

wracając z Litwy, zajechałem w to miejsce, jest tam ślicznie

Na górę  || 

Newe
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 24 czerwca 2010 23:49 
Administracja
Awatar użytkownika

alfatech pisze:
Witam!
Czy na taki zlot może każdy przyjechać ,chociaż na kilka godzin ?

Pozdrawiam
Tomek

oczywiście :)

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
GG 
Russ
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 03 lipca 2010 20:27 
User

Poszukuję osób chętnych zabrać się ze mną na zbliżający się Zlot PRPI koło Supraśla. Docelowo zamierzam wyjechać z Gdańska, ale może to również być inna miejscowość położona w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od Trójmiasta. Wszystko zależy od tego, skąd będzie nam najwygodniej wyruszyć. Dorzucam się do kosztów paliwa. Jeśli któreś z Was ma własne auto lub jedzie pociągiem/autobusem - niech pisze! Razem raźniej. ;)

PS Pozdrawiam wszystkich Strażników Ognia z tego Forum - Aga. :)

Na górę  || 

Newe
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 16 lipca 2010 1:00 
Administracja
Awatar użytkownika

OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE!

Poszukuję kogoś, kto zabiera się na Zlot i jedzie z Lublina lub przez Lublin i ma jedno wolne miejsce i trochę miejsca na bagaż..
Daria - tel. 697487699

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
GG 
Wydra
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 02 sierpnia 2010 14:27 
User
Awatar użytkownika

Za pośrednictwem forum Dziękuję za ... Pozytywne Aspekty 8)

to tyle z refleksji pozlotowych... :zapach: :mrgreen: :wink:

WCIĄŻ ŻYWYCH I NADAL ODKRYWANYCH :euforia:

:arrow:
na razie :idea:

(...)"

[Mary TallMountain]

Ostatnio zmieniony 14 maja 2011 11:56 przez Wydra, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę  || 
 Wyświetl profil My Galeria Zdjęć  

Newe
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 02 sierpnia 2010 23:29 
Administracja
Awatar użytkownika

jak dla mnie- zlot udany. Dlaczego? bo się odbył, bo były niemal wszystkie najważniejsze dla mnie osoby.. bo jednak czasem świeciło słońce.. Nie sztuka narzekać na sprawy nie do końca lub wcale niezależne od Organizatora-kimkolwiek by był. Jeśli ktoś chce płakać-zawsze znajdzie powód...to samo, gdy ktoś chce widzieć pozytywy i cieszyć się z tego co ma.
Bieżąca woda była- w źródełku- czystszej nie byłoby w beczkowozie stojącym 3 dni w upale... może program komuś nie odpowiadał... trudno, trzeba było zrobić coś więcej..Jak dla mnie było dobrze, jestem wdzięczna za to co było, niestety życie nie pozwoliło mi nic zorganizować, ale mam nadzieję, że jeszcze nie jeden zlot przede mną.
Błędem są rozłamy. Dobrze,że jest Pow Wow, Takini i grupy lokalne...ale dlaczego raz na rok nie można zebrać wszystkich razem? Oczywiście nie mówię o 100% frekwencji, a o obecności tych grup ogółem, o jakąś działalność. Czy cele pozmieniały się przez te 34 lata? A może era internetu i łatwość pozyskiwania informacji poróżnia ludzi, zamiast łączyć? Dzięki za to Pow Wow, które się odbyło! Dzięki za wieczorne śpiewy przy Ogniu! I za spotkania informacyjne! Za Ogień, który palił się długo po zakończeniu czyli do niedzieli ! Dzięki za Zlot!

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
GG 
Newe
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 03 sierpnia 2010 0:37 
Administracja
Awatar użytkownika

a to trochę fotek z mojej galerii
http://picasaweb.google.com/Newe88

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
GG 
Wydra
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 04 sierpnia 2010 13:26 
User
Awatar użytkownika

Dzięki WIELKIE.
wŁAŚNIE ZANIM ZDAŻYŁAM ZAPYTAC, WIDZĘ, ŻE JUŻ SA!
miło powspominać...

(...)"

[Mary TallMountain]

Na górę  || 
 Wyświetl profil My Galeria Zdjęć  

mariuszsz76
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 04 sierpnia 2010 22:34 
User

Na górę  || 

Newe
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 05 sierpnia 2010 9:22 
Administracja
Awatar użytkownika

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
GG 
Topola
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 06 sierpnia 2010 18:06 
User
Awatar użytkownika

http://drzewko78.fotosik.pl/albumy/777236.html - non stop aktualizowane o fotki z wcześniejszych zlotów. Zdjęcia są bardzo dużej wielkości. Trzeba je powiększyć przyciskiem na dole w fotosiku. Uczę się jego obsługi, dodaje mi za mało zdjęć więc chwilę potrwa zanim wrzucę wszystko :(

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  

Topola
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 08 sierpnia 2010 11:07 
User
Awatar użytkownika

Newe pisze:
jak dla mnie- zlot udany. Dlaczego? bo się odbył, bo były niemal wszystkie najważniejsze dla mnie osoby.. bo jednak czasem świeciło słońce.. Nie sztuka narzekać na sprawy nie do końca lub wcale niezależne od Organizatora-kimkolwiek by był. Jeśli ktoś chce płakać-zawsze znajdzie powód...to samo, gdy ktoś chce widzieć pozytywy i cieszyć się z tego co ma.
Bieżąca woda była- w źródełku- czystszej nie byłoby w beczkowozie stojącym 3 dni w upale... może program komuś nie odpowiadał... trudno, trzeba było zorganizować coś więcej..Jak dla mnie było dobrze, jestem wdzięczna za to co zostało zorganizowane, niestety życie nie pozwoliło mi nic zorganizować, ale mam nadzieję, że jeszcze nie jeden zlot przede mną.
Błędem są rozłamy. Dobrze,że jest Pow Wow, Takini i grupy lokalne...ale dlaczego raz na rok nie można zebrać wszystkich razem? Oczywiście nie mówię o 100% frekwencji, a o obecności tych grup ogółem, o jakąś działalność. Czy cele pozmieniały się przez te 34 lata? A może era internetu i łatwość pozyskiwania informacji poróżnia ludzi, zamiast łączyć? Dzięki za to Pow Wow, które się odbyło! Dzięki za wieczorne śpiewy przy Ogniu! I za spotkania informacyjne! Za Ogień, który palił się długo po zakończeniu czyli do niedzieli ! Dzięki za Zlot!

Jak dla mnie - zlot kompletnie nieudany. Miałabym niemalże to samo jadąc nad pobliskie mojemu miastu jezioro. Nikomu nic się nie chce. Nic się nie dzieje. Od zwykłego spędu odróżnia nas krąg tipi i taniec. I tyle. Gdzie się podziała nauka rękodzieła, Taniec Koca, bizonie jądra, zabawy dla dzieci, nauka śpiewu, wieczór legend, opowieści o plemionach etc. etc. ?? Ja wprawdzie wyjechałam we wtorek wieczorem ale rozmawiałam z rodzicami na temat tego, co się działo na zlocie i być może o czymś nie wiem. Za rok jeśli sytuacja u mnie sie zmieni mam zamiar zorganizować wieczór legend i naukę śpiewu pieśni lakockich. Ale to i tak za mało - przynajmniej dla tych, którzy pamiętają starsze zloty (powiedzmy sprzed dziesięciu lat i wstecz). Gdzie "przedszkole", które niby miało być zorganizowane? Mirek dużo gada - i tylko gada. A już bum cyk cyk, które leciało z faktorii i rozlegało się po całym polu namiotowym było totalnym przegięciem. Mam około 10GB muzyki indiańskiej - tradycyjnej i nowoczesnej - rock, hip-hop. Czy nie można było zamiast tego, co leciało w faktorii puścić muzyki indiańskiej? Przyszłoby więcej osób i dobrze by się bawili. Mogłabym tak wymieniać niemalże w nieskończoność, ale dam spokój. Tęsknię za starymi zlotami i mam dość spędów, które teraz mają miejsce.

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]